Szpital DIAGNOSTYKA Laboratorium Analityczne

Laboratorium Analityczne

Laboratorium Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej znajduje się w pawilonie diagostyczno - zabiegowym, na parterze.


Zakład oferuje badania diagnostyczne w następujacym zakresie:
hematologia,
koagulologia,
badanie hormonów,
biochemia,
markery nowotworowe,
analityka ogólna,
diagnostyka WZW,
parazytologia,
serologia grup krwi,
mikrobiologia.

 


Każdy, kto korzysta z usług Zakładu obsłużony jest profesjonalnie, mile i w dogodnym dla niego terminie. Personel zatrudniony w Zakładzie charakteryzuje się wysokimi kwalifikacjami oraz bogatym doswiadczeniem zawodowym. Pracownicy uczestniczą w dodatkowych kursach z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Laboratorium posiadaja nowoczesny sprzęt medyczny, wyróżniający się międzynarodowymi certyfikatami jakości. Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej uczestniczy w Krajowym i Międzynarodowym Systemie Kontroli Jakości Badań. Dzięki temu posiadamy Certyfikaty Jakości, co jest jednoznaczne z wysoką dokładnością i precyzją badań. Materiał biologiczny do badań pobierany jest codziennie.


Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala w Pszczynie pobiera materiał biologiczny od pacjenta do badań od 7:30 do 10:00 od poniedziałku, do piątku włącznie.

Wydawanie wyników badań w dniu następnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 10:00 i 14:00 do 15:00 

Od poniedziałku do piątku od godz 14:35 do 7:00 w sobotę, niedzielę i święta ZDL pełni dyżur i wykonuje badania w trybie "cito".


Pełna oferta badań, wykonywanych przez Zakład Diagostyki Laboratoryjnej znajduje się w odnośniku "Oferta badań diagnostycznych". Stałym klientom indywidualnym oraz klientom zbiorowym udziela się indywidualnego rabatu w zależności od ilości i rodzaju zlecanych badań.

Drukuj PDF

Copyright © Oficjalna strona Szpitala w Pszczynie 2018

Template by Joomla Themes