115 osób przebadanych! Kardiotest zakończony sukcesem!

20 czerwca 2015 roku przy współpracy z Fundacją Pro Salute Omnium, udało nam się zrealizować akcję Kardiotest, czyli bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Pszczyny i okolic.

Zainteresowanie akcją było duże. Z badań skorzystało 115 osób. Wszyscy przebadani otrzymali wyniki pomiarów ciśnienia tętniczego krwi, pomiary wzrostu, wagi i obwodu talii. Zostały wykonane również badania krwi pod kątem glukozy i cholesterolu.

Pacjenci ze złym ciśnieniem tętniczym krwi byli od razu kierowani na izbę przyjęć.

Cieszymy się, że Kardiotest został zrealizowany z powodzeniem. Mamy nadzieję, że udało nam się uświadomić mieszkańcom Pszczyny jak ważna jest profilaktyka chorób serca oraz systematyczność badań. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się zorganizować więcej tego typu akcji.

kardiotest1