Życzenia Świąteczne od Szpitala w Pszczynie

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Z okazji tego Święta, Dyrekcja Szpitala w Pszczynie chciałaby złożyć mieszkańcom powiatu najserdeczniejsze życzenia:

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja".

Wiemy, że jak co roku część mieszkańców nie będzie mogła spędzić tego wyjątkowego czasu w zaciszach swoich domów. Wszystkim tym, których Święta zastaną na szpitalnych salach, postaramy się umilić i ułatwić spotkania z rodziną.

Korzystając także z okazji, chcielibyśmy już teraz zaprosić wszystkich mieszkańców Pszczyny na niezwykłe wydarzenie, które będzie miało miejsce na terenie naszej placówki. Dnia 05.06.2015 r. na deskach Starej Pralni w ramach festiwalu Teatralna Maszyna Pszczyna IV odbędzie się przedstawienie, na które wstęp będzie wolny dla wszystkich chętnych. Szczegóły spektaklu zdradzimy już wkrótce.

Jeszcze raz Zdrowych i Wesołych Świąt,

Dyrektor Szpitala w Pszczynie, Aleksandra Drobiec