Oferta Pracy - Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej

logo noweCentrum Dializa Sp.zo.o. to jedna z największych firm w Polsce świadczących usługi z zakresu hemodializoterapii, posiadająca własny ośrodek badawczy Avoxova, hurtownię leków i sprzętu medycznego Hurtofarm oraz zarządzająca dwoma szpitalami – w Pszczynie i Łasku.

Spółka obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Oczekiwania od kandydatów:

- Tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub odbywanie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie medycyny rodzinnej; lub posiadanie specjalizacji I lub II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej;
- Aktualne prawo wykonywania zawodu;
- Wysoka kultura osobista;

W zamian oferujemy:

- Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

Uwaga:

CV prosimy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 32 210 50 02 wewnętrzny 300.

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883).