Oberschlesien zagrał u nas

ober1

Za nami pierwszy koncert na nowej scenie muzycznej w Pszczynie. Na deskach "Starej Pralni" zagrał industrial metalowy zespół Oberschlesien, zdobywca II miejsca w czwartej edycji programu "Must Be the Music".

Koncert rozpoczął się planowo tuż po godzinie 18.00. Było to niezwykłe widowisko audiowizualne. Występowi towarzyszyły efekty pirotechniczne i świetlne. Atmosfera była bardzo swobodna, artyści niejednokrotnie nawiązywali żartobliwe rozmowy z fanami.

W trakcie wydarzenia widzowie mogli skorzystać z darmowego poczęstunku. KWW "Zdrowie dla Pszczyny" promował zabawę bez procentów rozdając uczestnikom wydarzenia bezalkoholowe piwa. Po koncercie na fanów czekała dodatkowa atrakcja, chętni mieli możliwość wykonania sobie zdjęć z wykonawcami. Zapraszamy do fotogalerii.

ober2

ober4