Pomoc od Centrum Dializa dotarła na Ukrainę

Centrum Dializa, która na co dzień zajmuje zaopatrywaniem chorych w pomoc medyczną,
w ubiegłym tygodniu przyłączyła się do akcji regionu Podkarpackiego „Solidarność” na rzecz poszkodowanych na Ukrainie.
Przekazano na ten szlachetny cel 30 tys. zł.

Otrzymaliśmy informację z Regionu Podkarpackiego „Solidarność”, że przekazane przez nas środki finansowe zostały przeznaczone na zakup leków oraz środków opatrunkowych dla dwóch szpitali wojewódzkich we Lwowie oraz szpitala powiatowego w Równym. Cieszymy się, że nasza pomoc tak szybko dotarła do potrzebujących ją obywateli Ukrainy” - oświadczył Zarząd Centrum Dializa.

Spółka zapowiada, że nadal będzie nieść pomoc humanitarną poszkodowanym w działaniach na rzecz demokratyzacji wschodniego sąsiada Polski.