Wielki Finał akcji Oddziału Położniczo – Ginekologicznego

Dnia 18.02.14 r. w Multikinie w Tychach odbył się Wielki Finał trwającej już pół roku akcji Oddziału Położniczo – Ginekologicznego. Było to wydarzenie naprawdę wyjątkowe, obfitujące w dobrą zabawę i wiele nagród.

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 20:00 od pokazów i konkursów przygotowanych przez partnerów kina.
Nasza konsultantka wspólnie z Prowadzącym przedstawiła wszystkim zebranym Paniom pokrótce ofertę Oddziału Położniczo – Ginekologicznego. Następnie przeprowadzono konkurs. Tym razem uczestniczki „Kina na Obcasach” odpowiadały na pytanie:
„ Co Twoim zdaniem składa się na właściwą pielęgnację w czasie ciąży?”.

Poniżej prezentujemy nagrodzone odpowiedzi:

„ Właściwa pielęgnacja w czasie ciąży to stosowanie właściwie urozmaiconej diety, zawierającej wszelkie niezbędne mikroelementy dla prawidłowego rozwoju dziecka, dbanie o odpowiednie nawilżenie skóry, a przede wszystkim przestrzeganie zaleceń wydanych przez lekarza specjalistę, który prowadzi pacjentkę” Magdalena R.,Wrocław

Podsumowując:

„Odpowiednio zbilansowana dieta, kremiki dla mam na brzuszek, dużo snu i wypoczynek” Izabela M., Tychy

Serdecznie gratulujemy wygranych! Nagrody prześlemy pocztą.

akcja fin1 akcja fin2