Trwa akcja prozdrowotna Oddziału Położniczo – Ginekologicznego

Przedstawicielki Centrum Dializa prezentowały ofertę Oddziału Położniczo – Ginekologicznego na pierwszym spotkaniu
z cyklu spotkań filmowych dla Pań..i tylko Pań, w 2014 roku. Do dyspozycji wszystkich uczestniczek wydarzenia byliśmy już od godziny 18:00. Przy naszym stanowisku wszystkie zainteresowane Panie mogły zadać pytania dotyczące funkcjonowania szpitala w Pszczynie. Duże zainteresowanie budziły najnowsze inwestycje poczynione przez Centrum Dializa – zmodernizowane oddziały oraz bezpłatny parking.

Jak każdego miesiąca został przeprowadzony konkurs dot. właściwej opieki zdrowotnej w czasie ciąży. Tym razem Panie odpowiadały na pytanie - „Co decyduje o Twoim wyborze Oddziału Położniczo – Ginekologicznego?”. Poniżej prezentujemy najlepsze odpowiedzi:

Instynkt, zwany dalej macierzyńskim. To ten sam, który podpowie mi czy uśmiech na twarzach personelu jest szczery,
a fachowy wygląd to nie tylko pozory. Chodzi o życie, tym razem również innej istoty, a być odpowiedzialnym za czyjeś istnienie to rzecz święta. Jeśli dobra opinia, fachowy personel i profesjonalny sprzęt zrobią dobre wrażenie na moja podświadomość – będę wiedziała, że wybrałam najlepszy standard i opiekę”
. Pani Martyna S., Wilkowice

o wyborze decyduje:

Przede wszystkim życzliwość personelu, czystość na oddziałach oraz wyposażenie w sprzęt potrzebny do badań i obecność lekarzy z dozą wyrozumiałości do każdej osoby”. Pani Natalia S, Pisarzowice

Gratulujemy wygranych. Na kolejne spotkanie z przedstawicielkami Centrum Dializa zapraszamy już 18 lutego do Multikina w Tychach. Do zobaczenia!

gipakcj