Pszczyna.tv na Oddziale Geriatrii

Ekipa filmowa telewizji internetowej Pszczyna.tv w piątek 17 stycznia odwiedziła Oddział Geriatrii szpitala w Pszczynie, by obejrzeć nowy sprzęt zakupiony w zamian za wyposażenie odebrane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Centrum Dializa do dyspozycji pacjentów oddała m. in. urządzenia do rehabilitacji, nowoczesne łóżka szpitalne wraz z materacami przeciwodleżynowymi, fotel do kąpieli oraz wózki inwalidzkie. Większość starego wyposażenia oddziału została już rozlokowana w szpitalach na terenie Województwa Śląskiego. Cały proces wymiany sprzętu został przeprowadzony bardzo sprawnie, nie powodując żadnych większych niedogodności dla pacjentów.

W listopadzie znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji ze względu na przesunięcie niewykorzystywanych łóżek na Oddział Kardiologii Inwazyjnej. Całej przykrej dla nas sytuacji udało się jednak zaradzić bez uszczerbku dla naszych chorych” - oświadczył Dyrektor Szpitala w Pszczynie, Pan Kamil Rudawiec.

Zapraszamy do filmu prezentującego zmiany zaszłe na Oddziale Geriatrii.