Szpital

Centrum Dializa na Święta

11 grudnia uczestniczki Kina Kobiet spotkały się na ostatnim już seansie w tym roku.  Centrum Dializa zadbało o to, żeby było ono wyjątkowe.

Już od godziny 18:00 czekaliśmy przy stanowisku w lobby bielskiego Kina Helios, na wszystkie Panie zainteresowane naszą ofertą. Konsultantki odpowiadały na wszystkie pytania dotyczące funkcjonowania Oddziału Położniczo – Ginekologicznego, a także na specjalne życzenie uczestniczek udzielały informacji o pracy innych oddziałów. Dla miłośniczek Kina Kobiet przygotowaliśmy także świąteczne pierniczki oraz cukierki. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się jak zwykle nasz konkurs. W tym miesiącu, ze względu na to, że zbliża się Nowy  Rok – czas wypowiadania życzeń, pozwoliliśmy wszystkim Paniom się rozmarzyć, pytając jak dałyby na imię swojemu dziecku i dlaczego?

Poniżej prezentujemy trzy zwycięskie odpowiedzi:

„ Synek ma na imię Igor – kiedy wybieraliśmy imię wiercił się za każdym razem, jak wypowiadaliśmy właśnie „Igor”. Córcia ma na imię Lena – (imię) pomógł wybrać synuś, czyli starszy brat:) Nie było sprzeciwu;)” Pani Natalia D., Bielsko – Biała

„ Gdyby była to dziewczynka to nazwałabym ją „Nadia”, ponieważ imię to kojarzy mi się z silną, waleczną kobietą, która zawsze w każdej sytuacji sobie poradzi – w przeciwieństwie do mnie:)” Pani Kinga Sz., Mazańcowice

„ Urszula – to piękne imię – już Kochanowski je uwielbiał i nazwał tak swoja córkę!” Maria K. S., Bielsko – Biała

Serdecznie gratulujemy wygranych! Wszystkim uczestniczkom konkursu życzymy przede wszystkim ZDROWYCH i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i hucznego Nowego Roku!

kino12 2013 lokata12 2013

Drukuj PDF

Copyright © Oficjalna strona Szpitala w Pszczynie 2018

Template by Joomla Themes